Praha /TEST, FOTOGALERIE/ - Mezi prémiovými hatchbacky je pořádně těsno. Máme tu BMW řady 1, Audi A3, Mercedes-Benz třídy A nebo Lexus CT200h. A také Volvo V40.

Naše téma

Drama o titul, Vettel dojel v USA druhý a mistrem světa F1 zatím není

ČTK
18. 11. 2012

Austin - Na korunovaci mistra světa formule 1 dojde až v závěrečném závodě sezony. Suverénovi tréninků i kvalifikace Sebastianu Vettelovi z Red Bullu v neděli druhé místo ve Velké ceně USA k zisku třetího titulu za sebou nestačilo, protože jeho jediný konkurent Fernando Alonso z Ferrari dojel hned za ním třetí a rozdíl mezi oběma jezdci se zvětšil jen o tři body na stále dosažitelných třináct.

Naše téma
ČTK
Sebastian Vettel v cíli Velké ceny Indie.
Naše téma

Šampus stříkal proudem, Vettel opanoval čtvrtou Velkou cenu v řadě

ČTK
28. 10. 2012

Dillí -  Po celkově pátém triumfu v sezoně zvýši Vettell své vedení v průběžném pořadí mistrovství světa F1 před v neděli druhým Španělem Fernandem Alonsem na 13 bodů. Třetí dojel druhý pilot Red Bullu Mark Webber z Austrálie. Do konce sezony zbývají ještě tři závody.

25. 10. 2012

Suzuka /FOTOGALERIE/ V neděli 21. října se na okruhu v japonské Suzuce představil ve své premiéře v Mistrovství světa cestovních vozů nový model Honda Civic WTCC.

Naše téma
Redakce
Naše téma

Němečtí výrobci aut soupeří o bohaté Indy

iHNED
18. 09. 2012

O vedení na trhu s luxusními vozy soutěží Audi a BMW. Počet lidí s velkým majetkem se má během tří let ztrojnásobit.

Naše téma
iHNED
Nové modely

Škoda Rapid předjede Fabii i Toledo

iHNED
24. 08. 2012

Škoda Auto zahájila včera sériovou výrobu modelu Rapid. Ten má být globálním tahounem prodejů a má se stát po Octavii druhým nejprodávanějším vozem značky Škoda.

Nové modely
iHNED
Testy

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D: Klasik v luxusním hávu

Michal Borský
06. 08. 2012

Neznámější čtyřkolka od „tří diamantů“ letos slaví třicetiny a to je patřičný důvod k otestování nejprestižnější verze. Jak si vedla v souboji se soudobými měřítky?

Testy
Lewis Hamilton ve Velké ceně Maďarska.
Naše téma

Hamilton kraloval Velké ceně Maďarska, ustál útok Räikkönena

ČTK
29. 07. 2012

Mogyoród - Brit Lewis Hamilton ovládl Velkou cenu Maďarska formule 1 a připsal si druhý triumf v sezoně. Za pilotem McLarenu skončili jezdci Lotusu Fin Kimi Räikkönen a Francouz Romain Grosjean.

Naše téma
ČTK
Fernando Alonso na špici závodního pole ve Velké ceně Německa.
Naše téma

Alonso vyhrál v Hockenheimu a Vettel dodatečně penalizován

ČTK
22. 07. 2012

Hockenheim - Za španělským pilotem Ferrari projel cílem domácí Sebastian Vettel z Red Bullu, který dvě kola před koncem předjel Jensona Buttona v mclarenu. Tento manévr ale vyhodnotili traťoví komisaři jako nepředpisový, protože Vettel při něm opustil vozovku.

Naše téma
ČTK
Max Biaggi při závodě mistrovství světa superbiků v Brně.
Naše téma

Superbiky v Brně osedlá osm bývalých jezdců MotoGP

Tomáš Valaškovčák
19. 07. 2012

Brno – Víkend na Masarykově okruhu bude patřit druhému nejprestižnějšímu motocyklovému seriálu. Přijede i Biaggi.

Naše téma
Motocyklový závodník Jakub Kornfeil.
Naše téma

Kornfeil byl v GP Katalánska jedenáctý, Abraham má první body

ČTK
03. 06. 2012

Barcelona - Motocyklista Jakub Kornfeil ztratil na vítězného Španěla Mavericka Viňalese šestnáct sekund. Karel Abraham v MotoGP bodoval dvanáctým místem, vyhrál Jorge Lorenzo.

Naše téma
ČTK
Závod o nejrychlejší dopravní prostředek vyhrál bezkonkurenčně Karel Abraham.
Naše téma

Souboj s letadlem: Abraham se bál jen vlastní "ostré" motorky

28. 05. 2012

Brno - Jeho soupeři v mistrovství světa jsou nejlepší motocykloví jezdci na světě, kteří jezdí po trati rychlostí i tři sta kilometrů v hodině. V neděli se brněnský závodník Karel Abraham postavil protivníkovi, který vyvine skoro dvakrát tak vyšší rychlost. A přesto zvítězil.

Naše téma
Shell Eco-marathon
Naše téma

Eco-marathon se předvedl 40 tisícům lidí

Redakce
23. 05. 2012

Rotterdam /FOTOGALERIE/ – Přestože se závod poprvé konal na městském okruhu, který se vyznačuje zejména náročnějšími zatáčkami, byly vytvořeny hned tři nové rekordy.