Tým Alfa Romeo Racing přebírá Sauber F1, kterému loni dělala hlavního sponzora.

Naše téma
F1 2017 GP Abu Dhabi - Daniel Ricciardo (Red Bull)
Blog

F1 2017 GP Abu Dhabi - Stáj Mercedes završila sezonu vítězným doublem a stvrdila mistrovské tituly

Redakce TipCars.com
01. 12. 2017

Valtteri Bottas zakončil sezonu 3. vítězstvím v barvách Mercedesu. Daniela Ricciarda zradila technika a v konečném pořadí šampionátu se propadl na 5. místo za Kimiho Raikkonena. Renault porazil Toro Rosso.

Blog
44 Lewis Hamilton (GBR, Mercedes AMG Petronas F1 team)
Blog

F1 2017 GP Mexiko - Hamilton získal 4. titul šampiona i přes maximální snahu Sebastiana Vettela oddálit tento moment. Vítěz Verstappen v pozadí.

01. 11. 2017

Neskrývaná radost Lewise Hamiltona z titulu mistra světa naprosto rouzbourala závěrečný ceremoniál GP Mexika. Vítězové Verstappen, Bottas a Raikkonen jen přihlíželi davu novinářů a fanoušků, který obklopoval Lewise. Sebastian Vettel vyhlášen jezdcem dne.

Blog
AMG car Usain Bolt, Lewis Hamilton
Blog

F1 2017 GP USA - Hamilton kráčí vstříc svému 4. titulu a stáj Mercedes získala předčasně 4. titul již v Austinu

27. 10. 2017

Vettel se snaží o nemožné a svým 2. místem zastavil předčasný zisk titulu pro Hamiltona. Nemalý podíl na tom měl kolega Raikkonen, který opět málem doplatil na týmovou režii a nebýt maršálů, kteří potrestali Verstappena za prohřešek při předjetí v posledních zatáčkách, byla by to brambora.

Blog
F1 start
Blog

F1 2017 GP Japonska - Ferrari nezvládá technickou koncovku šampionátu. Hamilton míří na titul.

11. 10. 2017

Sebastian Vettel opět nedokázal zabodovat. Mercedesu a Hamiltonovi padá mistrovský titul téměř do klína. Red Bull s Verstappenem a Ricciardem konečně nabírá špičkovou formu.

Blog
F1 2017 GP Belgie
Blog

F1 2017 GP Belgie - Schumacherův rekord vyrovnán

30. 08. 2017

Spa-Francorchamps naplno odkryla výkonnost Mercedesu, Ferrari a RedBullu. Velké zklamání na domácí trati prožil Max Verstappen a jezdci Force Indie spolu bojují stylem divokého západu.

Blog
F1 2017 GP Maďarska - Carlos Sainz (Toro Rosso) - páteční trénink
Blog

F1 2017 GP Maďarska - Raikkonen uhájil double pro Ferrari

02. 08. 2017

Kimi Raikkonen uhájil vítězství pro Sebastiana Vettela a double pro Ferrari. Hamilton s Bottasem předvedli férovou týmovou režii a Liberty Media opět ukázala, jak si vážit fanoušků F1.

Blog
F1 2017 GP Rakouska - Valtteri Bottas (Mercedes) skvělým startem ujíždí svým soupeřům
Blog

F1 2017 GP Rakouska - vítězství přibližuje Valtteriho Bottase k boji o titul

Lukáš T.
12. 07. 2017

Bottas rozdrtil na startu soupeře a dojel si pro svůj druhý triumf. Hamiltona zradila převodovka a Vettel si upevnil vedení v šampionátu. Ricciardo slavil třetí místo jako by bylo první.

Blog
Lukáš T.
F1 2017 GP Monaka - Ferrari slaví vítězství v Monaku po 16 letech, Kimi Raikkonen (uprostřed) zklamaně přijímá 2. místo
Blog

F1 2017 GP Monaka - vítězné Ferrari, nebo zklamaný Räikkönen?

Lukáš T.
31. 05. 2017

Ferrari rozdovádělo koníka a opanovalo prestižní závod vítězným doublem. Red Bull opět vystrčil růžky a Mercedes si poprvé nesáhl na bednu.

17. 05. 2017

Lewis Hamilton vybojoval vítězství v přímém souboji na dráze se Sebastianem Vettelem. Týmové dvojky top týmů nedokončily závod a Fernando Alonso zajel super kvalifikaci.

12. 04. 2017

Lewis Hamilton získal své první vítězství a Ferrari opět ukázalo svoji rychlost. Antonio Giovinazzi na dvakrát zrušil svůj Sauber a Max Verstappen se stal jezdcem závodu.

Blog
Lukáš T.
F1 2017 GP Austrálie - Sebastian Vettel (Ferrari) si užívá gratulace po příjezdu do pit lane
Blog

F1 2017 GP Austrálie - Vettel vrací Ferrari na 1. místo

Lukáš T.
29. 03. 2017

Scuderie je opět na koni. Mercedes nezvládl zastávku v boxech a smolný víkend zažil domácí Daniel Ricciardo z RedBullu a celý tým Haas.

Blog
Lukáš T.
GP F1 2016 Německo - Daniel Ricciardo (Red Bull)
Blog

Sezona F1 2017 s fotogalerií Jiřího Křenka

Lukáš T.
15. 03. 2017

Pro fanoušky F1 právě začíná vzrušující období s vůní benzínu a nezaměnitelným akustickým doprovodem...

Blog
Lukáš T.
Fin Kimi Räikkönen z Lotusu protíná pomyslnou cílovou pásku.
Naše téma

Räikkönen všem 'vypálil rybník' a v Austrálii slaví dvacátý titul kariéry

ČTK
17. 03. 2013

Melbourne - Mistrovství světa formule 1 zahájil nejlépe Fin Kimi Räikkönen z týmu Lotus, který vyhrál Velkou cenu Austrálie po startu až ze čtvrté řady. Pro dvacáté vítězství v kariéře si v Melbourne dojel před dalším bývalým šampionem Španělem Fernandem Alonsem z Ferrari a nejlepším jezdcem předchozích tří sezon Němcem Sebastianem Vettelem z Red Bullu.

Naše téma
ČTK
Sebastian Vettel skončil ve Velké ceně USA v Austinu druhý.
Naše téma

Drama o titul, Vettel dojel v USA druhý a mistrem světa F1 zatím není

ČTK
18. 11. 2012

Austin - Na korunovaci mistra světa formule 1 dojde až v závěrečném závodě sezony. Suverénovi tréninků i kvalifikace Sebastianu Vettelovi z Red Bullu v neděli druhé místo ve Velké ceně USA k zisku třetího titulu za sebou nestačilo, protože jeho jediný konkurent Fernando Alonso z Ferrari dojel hned za ním třetí a rozdíl mezi oběma jezdci se zvětšil jen o tři body na stále dosažitelných třináct.

Naše téma
ČTK
Sebastian Vettel v cíli Velké ceny Indie.
Naše téma

Šampus stříkal proudem, Vettel opanoval čtvrtou Velkou cenu v řadě

ČTK
28. 10. 2012

Dillí -  Po celkově pátém triumfu v sezoně zvýši Vettell své vedení v průběžném pořadí mistrovství světa F1 před v neděli druhým Španělem Fernandem Alonsem na 13 bodů. Třetí dojel druhý pilot Red Bullu Mark Webber z Austrálie. Do konce sezony zbývají ještě tři závody.

Naše téma
ČTK
Sebastian Vettel triumfoval ve Velké ceně Japonska.
Naše téma

Vettel kraloval GP Japonska, Alonso se ze závodu poroučel hned po startu

ČTK
07. 10. 2012

Suzuka - Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull vyhrál Velkou cenu Japonska vozů formule 1 a snížil náskok Fernanda Alonsa v čele mistrovství světa na pouhé čtyři body. Španělský pilot týmu Ferrari po kolizi na startu závod nedokončil.